Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 29.10.2026 23:45.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Kriváň (2495 m, Vysoké Tatry), 7.7.2023
Nejnižší vrchol Polomka (984 m, Moravskoslezské Beskydy), 8.5.2022
Nejprominentnější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 20.7.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 30x
Nejsevernější vrchol Tupý vrch (1122 m, Hrubý Jeseník), 15.9.2021
Nejjižnější vrchol Kriváň (2495 m, Vysoké Tatry), 7.7.2023
Nejvýchodnější vrchol Kriváň (2495 m, Vysoké Tatry), 7.7.2023
Nejzápadnější vrchol Dlouhé stráně (1354 m, Hrubý Jeseník), 21.7.2021
Všech vrcholů44
Hlavních vrcholů35
Tisícovek38
Vrcholů P100 13
Bodů na Vrcholovce219
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kriváň2495 m400 m
Praděd1491 m983 m
Petrovy kameny1447 m16 m
Dlouhé stráně1354 m169 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Kněhyně1257 m514 m
Malchor1220 m16 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Travný1204 m490 m
Malý Smrk1174 m35 m
Radhošť1129 m124 m
Tupý vrch1122 m29 m
Radegast1106 m41 m
Tanečnice1084 m78 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Kněhyně1257 m514 m
Travný1204 m490 m
Kriváň2495 m400 m
Ropice1082 m317 m
Velký Polom1067 m252 m
Dlouhé stráně1354 m169 m
Slavíč1056 m150 m
Ostrý1044 m129 m
Malý Polom1061 m126 m
Radhošť1129 m124 m
Burkův vrch1032 m89 m
Uhorská1032 m82 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m30
Smrk1277 m592 m8
Pustevny1018 m8
Radegast1106 m41 m7
Tanečnice1084 m78 m7
Radhošť1129 m124 m6
Zimný1081 m6 m6
Malchor1220 m16 m5
Tanečnice Z1077 m22 m5
Čertův mlýn1206 m61 m4
Ropice1082 m317 m4
Velký Lipový999 m16 m4
Kněhyně1257 m514 m3
Malý Polom1061 m126 m3
Javorový vrch1032 m67 m3
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 9 5.84%
Úterý 17 11.04%
Středa 10 6.49%
Čtvrtek 14 9.09%
Pátek 16 10.39%
Sobota 57 37.01%
Neděle 31 20.13%
Celkem 154 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 22 14.29%
Únor 31 20.13%
Březen 9 5.84%
Duben 12 7.79%
Květen 14 9.09%
Červen 1 0.65%
Červenec 17 11.04%
Srpen 10 6.49%
Září 15 9.74%
Říjen 13 8.44%
Listopad 1 0.65%
Prosinec 9 5.84%
Celkem 154 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 39 88.64%
Hrubý Jeseník 4 9.09%
Vysoké Tatry 1 2.27%
Celkem 44 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 42 85.71%
Slovensko Slovensko 7 14.29%
Celkem 49 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 63/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 2 1 1 2 8 1 3 2 1 1
Únor 1 3 7 2 1 5 2 1 2 5 2
Březen 2 4 1 1 1
Duben 2 3 5 1 1
Květen 2 2 4 1 2 3
Červen 1
Červenec 4 2 2 3 5 1
Srpen 1 1 5 2 1
Září 1 5 7 2
Říjen 7 1 1 2 2
Listopad 1
Prosinec 1 2 4 2

Statistika v roce 2023

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Kriváň (2495 m, Vysoké Tatry), 7.7.2023
Nejnižší vrchol Pustevny (1018 m, Moravskoslezské Beskydy), 10.2.2023
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 13.1.2023
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 8x
Všech vrcholů10
Hlavních vrcholů8
Tisícovek9
Vrcholů P1004
Bodů na Vrcholovce47
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kriváň2495 m400 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Malchor1220 m16 m
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Tanečnice1084 m78 m
Tanečnice Z1077 m22 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Kriváň2495 m400 m
Radhošť1129 m124 m
Tanečnice1084 m78 m
Radegast1106 m41 m
Tanečnice Z1077 m22 m
Malchor1220 m16 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m8
Smrk1277 m592 m3
Radhošť1129 m124 m2
Radegast1106 m41 m2
Tanečnice Z1077 m22 m2
Pustevny1018 m2
Kriváň2495 m400 m1
Malchor1220 m16 m1
Tanečnice1084 m78 m1
Zimný1081 m6 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 3 13.04%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 3 13.04%
Pátek 9 39.13%
Sobota 1 4.35%
Neděle 7 30.43%
Celkem 23 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 7 30.43%
Únor 7 30.43%
Březen 7 30.43%
Duben 1 4.35%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 4.35%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 23 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 9 90.00%
Vysoké Tatry 1 10.00%
Celkem 10 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 9 90.00%
Slovensko Slovensko 1 10.00%
Celkem 10 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2023
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 2 2 1 1
Únor 1 5 1
Březen 4 1 1 1
Duben 1
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2022

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 2.1.2022
Nejnižší vrchol Polomka (984 m, Moravskoslezské Beskydy), 8.5.2022
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 2.1.2022
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 15x
Všech vrcholů36
Hlavních vrcholů29
Tisícovek32
Vrcholů P10010
Bodů na Vrcholovce92
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Kněhyně1257 m514 m
Malchor1220 m16 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Travný1204 m490 m
Malý Smrk1174 m35 m
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Tanečnice1084 m78 m
Ropice1082 m317 m
Tanečnice Z1077 m22 m
Magurka1068 m23 m
Velký Polom1067 m252 m
Malý Polom1061 m126 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Kněhyně1257 m514 m
Travný1204 m490 m
Ropice1082 m317 m
Velký Polom1067 m252 m
Slavíč1056 m150 m
Ostrý1044 m129 m
Malý Polom1061 m126 m
Radhošť1129 m124 m
Burkův vrch1032 m89 m
Uhorská1032 m82 m
Tanečnice1084 m78 m
Javorový vrch1032 m67 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m15
Smrk1277 m592 m3
Malchor1220 m16 m2
Zimný1081 m6 m2
Malý Polom1061 m126 m2
Smrčina1015 m30 m2
Čuboňov1014 m16 m2
Kněhyně1257 m514 m1
Čertův mlýn1206 m61 m1
Travný1204 m490 m1
Malý Smrk1174 m35 m1
Radhošť1129 m124 m1
Radegast1106 m41 m1
Malý Travný1105 m2 m1
Tanečnice1084 m78 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 2 3.51%
Středa 1 1.75%
Čtvrtek 4 7.02%
Pátek 6 10.53%
Sobota 33 57.89%
Neděle 11 19.30%
Celkem 57 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 12 21.05%
Únor 16 28.07%
Březen 2 3.51%
Duben 7 12.28%
Květen 5 8.77%
Červen 0 0.00%
Červenec 4 7.02%
Srpen 2 3.51%
Září 1 1.75%
Říjen 4 7.02%
Listopad 1 1.75%
Prosinec 3 5.26%
Celkem 57 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 36 100.00%
Celkem 36 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 35 85.37%
Slovensko Slovensko 6 14.63%
Celkem 41 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2022
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 2 1 6 3
Únor 7 2 5 2
Březen 2
Duben 2 3 1 1
Květen 4 1
Červen
Červenec 1 2 1
Srpen 1 1
Září 1
Říjen 1 1 2
Listopad 1
Prosinec 1 2

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 20.7.2021
Nejnižší vrchol Velký Lipový (999 m, Moravskoslezské Beskydy), 23.1.2021
Nejprominentnější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 20.7.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 7x
Všech vrcholů40
Hlavních vrcholů32
Tisícovek35
Vrcholů P10012
Bodů na Vrcholovce80
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Petrovy kameny1447 m16 m
Dlouhé stráně1354 m169 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Kněhyně1257 m514 m
Malchor1220 m16 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Travný1204 m490 m
Malý Smrk1174 m35 m
Radhošť1129 m124 m
Tupý vrch1122 m29 m
Radegast1106 m41 m
Tanečnice1084 m78 m
Ropice1082 m317 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Kněhyně1257 m514 m
Travný1204 m490 m
Ropice1082 m317 m
Velký Polom1067 m252 m
Dlouhé stráně1354 m169 m
Slavíč1056 m150 m
Ostrý1044 m129 m
Malý Polom1061 m126 m
Radhošť1129 m124 m
Burkův vrch1032 m89 m
Tanečnice1084 m78 m
Javorový vrch1032 m67 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m7
Tanečnice1084 m78 m5
Pustevny1018 m5
Radegast1106 m41 m4
Čertův mlýn1206 m61 m3
Radhošť1129 m124 m3
Ropice1082 m317 m3
Zimný1081 m6 m3
Velký Lipový999 m16 m3
Smrk1277 m592 m2
Kněhyně1257 m514 m2
Malchor1220 m16 m2
Tupý vrch1122 m29 m2
Tanečnice Z1077 m22 m2
Skalka1037 m4 m2
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 9 12.16%
Úterý 12 16.22%
Středa 9 12.16%
Čtvrtek 7 9.46%
Pátek 1 1.35%
Sobota 23 31.08%
Neděle 13 17.57%
Celkem 74 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 3 4.05%
Únor 8 10.81%
Březen 0 0.00%
Duben 4 5.41%
Květen 9 12.16%
Červen 1 1.35%
Červenec 12 16.22%
Srpen 8 10.81%
Září 14 18.92%
Říjen 9 12.16%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 6 8.11%
Celkem 74 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 36 90.00%
Hrubý Jeseník 4 10.00%
Celkem 40 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 40 90.91%
Slovensko Slovensko 4 9.09%
Celkem 44 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 2
Únor 1 3 2 2
Březen
Duben 4
Květen 2 2 2 3
Červen 1
Červenec 4 2 1 5
Srpen 5 2 1
Září 5 7 2
Říjen 7 2
Listopad
Prosinec 2 4
Sdílet