Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 7.11.2026 17:24.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lomnické sedlo (2196 m, Vysoké Tatry), 29.7.2016
Nejnižší vrchol Zámčisko / Klenovské skály (666 m, Hostýnsko-vsetínská hornatina), 8.5.2016
Nejprominentnější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 6.7.2016
Nejnavštěvovanější vrchol Lomnické sedlo (2196 m, Vysoké Tatry), 1x
Nejsevernější vrchol Storr (719 m, Hebridy), 1.8.2013
Nejjižnější vrchol Lomnické sedlo (2196 m, Vysoké Tatry), 29.7.2016
Nejvýchodnější vrchol Lomnické sedlo (2196 m, Vysoké Tatry), 29.7.2016
Nejzápadnější vrchol Storr (719 m, Hebridy), 1.8.2013
Všech vrcholů13
Hlavních vrcholů12
Tisícovek8
Vrcholů P100 6
Bodů na Vrcholovce46
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Vysoká hole1465 m149 m
Mravenečník1343 m40 m
Lysá hora1324 m769 m
Velká Jezerná1248 m24 m
Velký Klínovec1166 m41 m
Radhošť1129 m124 m
Velký Javorník918 m366 m
Soláň861 m56 m
Vsacký Cáb841 m83 m
Storr719 m674 m
Zámčisko / Klenovské skály666 m65 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Lysá hora1324 m769 m
Storr719 m674 m
Velký Javorník918 m366 m
Vysoká hole1465 m149 m
Radhošť1129 m124 m
Vsacký Cáb841 m83 m
Zámčisko / Klenovské skály666 m65 m
Soláň861 m56 m
Velký Klínovec1166 m41 m
Mravenečník1343 m40 m
Velká Jezerná1248 m24 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lomnické sedlo2196 m1
Praděd1491 m983 m1
Vysoká hole1465 m149 m1
Mravenečník1343 m40 m1
Lysá hora1324 m769 m1
Velká Jezerná1248 m24 m1
Velký Klínovec1166 m41 m1
Radhošť1129 m124 m1
Velký Javorník918 m366 m1
Soláň861 m56 m1
Vsacký Cáb841 m83 m1
Storr719 m674 m1
Zámčisko / Klenovské skály666 m65 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 15.38%
Úterý 0 0.00%
Středa 4 30.77%
Čtvrtek 2 15.38%
Pátek 1 7.69%
Sobota 0 0.00%
Neděle 4 30.77%
Celkem 13 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 1 7.69%
Květen 2 15.38%
Červen 1 7.69%
Červenec 6 46.15%
Srpen 1 7.69%
Září 1 7.69%
Říjen 1 7.69%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 13 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Hrubý Jeseník 5 38.46%
Moravskoslezské Beskydy 3 23.08%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 3 23.08%
Vysoké Tatry 1 7.69%
Hebridy 1 7.69%
Celkem 13 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 11 84.62%
 Slovensko 1 7.69%
 Velká Británie 1 7.69%
Celkem 13 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 10/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben 1
Květen 1 1
Červen 1
Červenec 4 1 1
Srpen 1
Září 1
Říjen 1
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2026

Získané plakety

Statistika v roce 2019

Získané plakety

Statistika v roce 2018

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Radhošť (1129 m, Moravskoslezské Beskydy), 22.4.2018
Nejnižší vrchol Vsacký Cáb (841 m, Hostýnsko-vsetínská hornatina), 18.6.2018
Nejprominentnější vrchol Radhošť (1129 m, Moravskoslezské Beskydy), 22.4.2018
Nejnavštěvovanější vrchol Radhošť (1129 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Všech vrcholů3
Hlavních vrcholů3
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce5
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Radhošť1129 m124 m
Soláň861 m56 m
Vsacký Cáb841 m83 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Radhošť1129 m124 m
Vsacký Cáb841 m83 m
Soláň861 m56 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Radhošť1129 m124 m1
Soláň861 m56 m1
Vsacký Cáb841 m83 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 33.33%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 2 66.67%
Celkem 3 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 1 33.33%
Květen 0 0.00%
Červen 1 33.33%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 1 33.33%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Hostýnsko-vsetínská hornatina 2 66.67%
Moravskoslezské Beskydy 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 3 100.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2018
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben 1
Květen
Červen 1
Červenec
Srpen
Září 1
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2016

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lomnické sedlo (2196 m, Vysoké Tatry), 29.7.2016
Nejnižší vrchol Zámčisko / Klenovské skály (666 m, Hostýnsko-vsetínská hornatina), 8.5.2016
Nejprominentnější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 6.7.2016
Nejnavštěvovanější vrchol Lomnické sedlo (2196 m, Vysoké Tatry), 1x
Všech vrcholů9
Hlavních vrcholů8
Tisícovek7
Vrcholů P1004
Bodů na Vrcholovce34
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Vysoká hole1465 m149 m
Mravenečník1343 m40 m
Lysá hora1324 m769 m
Velká Jezerná1248 m24 m
Velký Klínovec1166 m41 m
Velký Javorník918 m366 m
Zámčisko / Klenovské skály666 m65 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Lysá hora1324 m769 m
Velký Javorník918 m366 m
Vysoká hole1465 m149 m
Zámčisko / Klenovské skály666 m65 m
Velký Klínovec1166 m41 m
Mravenečník1343 m40 m
Velká Jezerná1248 m24 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lomnické sedlo2196 m1
Praděd1491 m983 m1
Vysoká hole1465 m149 m1
Mravenečník1343 m40 m1
Lysá hora1324 m769 m1
Velká Jezerná1248 m24 m1
Velký Klínovec1166 m41 m1
Velký Javorník918 m366 m1
Zámčisko / Klenovské skály666 m65 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 11.11%
Úterý 0 0.00%
Středa 4 44.44%
Čtvrtek 1 11.11%
Pátek 1 11.11%
Sobota 0 0.00%
Neděle 2 22.22%
Celkem 9 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 2 22.22%
Červen 0 0.00%
Červenec 6 66.67%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 1 11.11%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 9 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Hrubý Jeseník 5 55.56%
Moravskoslezské Beskydy 2 22.22%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 1 11.11%
Vysoké Tatry 1 11.11%
Celkem 9 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 8 88.89%
 Slovensko 1 11.11%
Celkem 9 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2016
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen 1 1
Červen
Červenec 4 1 1
Srpen
Září
Říjen 1
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2013

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Storr (719 m, Hebridy), 1.8.2013
Nejnižší vrchol Storr (719 m, Hebridy), 1.8.2013
Nejprominentnější vrchol Storr (719 m, Hebridy), 1.8.2013
Nejnavštěvovanější vrchol Storr (719 m, Hebridy), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce7
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Storr719 m674 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Storr719 m674 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Storr719 m674 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 1 100.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 1 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Hebridy 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Velká Británie 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2013
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet