Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 1.11.2026 21:45.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 1.1.2019
Nejnižší vrchol Zimný (1081 m, Moravskoslezské Beskydy), 1.1.2019
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 1.1.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 8x
Nejsevernější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 1.1.2019
Nejjižnější vrchol Zimný (1081 m, Moravskoslezské Beskydy), 1.1.2019
Nejvýchodnější vrchol Zimný (1081 m, Moravskoslezské Beskydy), 1.1.2019
Nejzápadnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 1.1.2019
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů1
Tisícovek2
Vrcholů P100 1
Bodů na Vrcholovce17
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m8
Zimný1081 m6 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 2 22.22%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 11.11%
Sobota 5 55.56%
Neděle 1 11.11%
Celkem 9 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 3 33.33%
Únor 0 0.00%
Březen 3 33.33%
Duben 3 33.33%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 9 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 8/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 2 1
Únor
Březen 1 1 1
Duben 1 1 1
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2019

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 1.1.2019
Nejnižší vrchol Zimný (1081 m, Moravskoslezské Beskydy), 1.1.2019
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 1.1.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 8x
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů1
Tisícovek2
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce17
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m8
Zimný1081 m6 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 2 22.22%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 11.11%
Sobota 5 55.56%
Neděle 1 11.11%
Celkem 9 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 3 33.33%
Únor 0 0.00%
Březen 3 33.33%
Duben 3 33.33%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 9 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2019
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 2 1
Únor
Březen 1 1 1
Duben 1 1 1
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet