Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 4.11.2026 02:07.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Radhošť (1129 m, Moravskoslezské Beskydy), 2.1.2021
Nejnižší vrchol Malá Stolová (1009 m, Moravskoslezské Beskydy), 30.1.2021
Nejprominentnější vrchol Radhošť (1129 m, Moravskoslezské Beskydy), 2.1.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Radhošť (1129 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Nejsevernější vrchol Malá Stolová (1009 m, Moravskoslezské Beskydy), 30.1.2021
Nejjižnější vrchol Radegast (1106 m, Moravskoslezské Beskydy), 2.1.2021
Nejvýchodnější vrchol Malá Stolová (1009 m, Moravskoslezské Beskydy), 30.1.2021
Nejzápadnější vrchol Radhošť (1129 m, Moravskoslezské Beskydy), 2.1.2021
Všech vrcholů7
Hlavních vrcholů4
Tisícovek6
Vrcholů P100 1
Bodů na Vrcholovce11
Aktivity
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 2 06:58:36 26 km 1,109 m
Celkem206:58:3626 km1,109 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Radegast Z11100 m26 m
Malá Stolová1009 m44 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Radhošť1129 m124 m
Malá Stolová1009 m44 m
Radegast1106 m41 m
Radegast Z11100 m26 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Radhošť1129 m124 m1
Radegast1106 m41 m1
Radegast Z11100 m26 m1
Radegast Z21099 m12 m1
Folvark1063 m7 m1
Pustevny1018 m1
Malá Stolová1009 m44 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 7 100.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 7 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 7 100.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 7 100.00%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 7 100.00%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 2/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 5 2
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Radhošť (1129 m, Moravskoslezské Beskydy), 2.1.2021
Nejnižší vrchol Malá Stolová (1009 m, Moravskoslezské Beskydy), 30.1.2021
Nejprominentnější vrchol Radhošť (1129 m, Moravskoslezské Beskydy), 2.1.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Radhošť (1129 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Všech vrcholů7
Hlavních vrcholů4
Tisícovek6
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce11
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 2 06:58:36 26 km 1,109 m
Celkem206:58:3626 km1,109 m
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Radegast Z11100 m26 m
Malá Stolová1009 m44 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Radhošť1129 m124 m
Malá Stolová1009 m44 m
Radegast1106 m41 m
Radegast Z11100 m26 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Radhošť1129 m124 m1
Radegast1106 m41 m1
Radegast Z11100 m26 m1
Radegast Z21099 m12 m1
Folvark1063 m7 m1
Pustevny1018 m1
Malá Stolová1009 m44 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 7 100.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 7 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 7 100.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 7 100.00%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 7 100.00%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 5 2
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet