Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 1.11.2026 18:18.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lomnický štít (2634 m, Vysoké Tatry), 30.6.2020
Nejnižší vrchol Malý Javorový (947 m, Moravskoslezské Beskydy), 3.3.2019
Nejprominentnější vrchol Veľký Kriváň (1709 m, Malá Fatra), 4.8.2018
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 5x
Nejsevernější vrchol Malý Javorový (947 m, Moravskoslezské Beskydy), 3.3.2019
Nejjižnější vrchol Veľký Kriváň (1709 m, Malá Fatra), 4.8.2018
Nejvýchodnější vrchol Lomnický štít (2634 m, Vysoké Tatry), 30.6.2020
Nejzápadnější vrchol Radhošť (1129 m, Moravskoslezské Beskydy), 27.1.2019
Všech vrcholů14
Hlavních vrcholů14
Tisícovek12
Vrcholů P100 7
Bodů na Vrcholovce69
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lomnický štít2634 m442 m
Veľký Kriváň1709 m958 m
Veľký Rozsutec1610 m425 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Malchor1220 m16 m
Malý Smrk1174 m35 m
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Tanečnice1084 m78 m
Ostrý1044 m129 m
Javorový vrch1032 m67 m
Kalužný994 m35 m
Malý Javorový947 m23 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Veľký Kriváň1709 m958 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Lomnický štít2634 m442 m
Veľký Rozsutec1610 m425 m
Ostrý1044 m129 m
Radhošť1129 m124 m
Tanečnice1084 m78 m
Javorový vrch1032 m67 m
Radegast1106 m41 m
Kalužný994 m35 m
Malý Smrk1174 m35 m
Malý Javorový947 m23 m
Malchor1220 m16 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m5
Ostrý1044 m129 m2
Javorový vrch1032 m67 m2
Malý Javorový947 m23 m2
Lomnický štít2634 m442 m1
Veľký Kriváň1709 m958 m1
Veľký Rozsutec1610 m425 m1
Smrk1277 m592 m1
Malchor1220 m16 m1
Malý Smrk1174 m35 m1
Radhošť1129 m124 m1
Radegast1106 m41 m1
Tanečnice1084 m78 m1
Kalužný994 m35 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 4.76%
Úterý 4 19.05%
Středa 2 9.52%
Čtvrtek 1 4.76%
Pátek 1 4.76%
Sobota 4 19.05%
Neděle 8 38.10%
Celkem 21 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 7 33.33%
Únor 4 19.05%
Březen 2 9.52%
Duben 0 0.00%
Květen 1 4.76%
Červen 2 9.52%
Červenec 0 0.00%
Srpen 1 4.76%
Září 1 4.76%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 3 14.29%
Celkem 21 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 11 78.57%
Malá Fatra 2 14.29%
Vysoké Tatry 1 7.14%
Celkem 14 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 11 78.57%
Slovensko Slovensko 3 21.43%
Celkem 14 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 17/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 2 3 1
Únor 1 1 2
Březen 1 1
Duben
Květen 1
Červen 1 1
Červenec
Srpen 1
Září 1
Říjen
Listopad
Prosinec 1 1 1

Statistika v roce 2020

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lomnický štít (2634 m, Vysoké Tatry), 30.6.2020
Nejnižší vrchol Malchor (1220 m, Moravskoslezské Beskydy), 26.1.2020
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 26.1.2020
Nejnavštěvovanější vrchol Lomnický štít (2634 m, Vysoké Tatry), 1x
Všech vrcholů3
Hlavních vrcholů3
Tisícovek3
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce20
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lomnický štít2634 m442 m
Lysá hora1324 m769 m
Malchor1220 m16 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Lomnický štít2634 m442 m
Malchor1220 m16 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lomnický štít2634 m442 m1
Lysá hora1324 m769 m1
Malchor1220 m16 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 33.33%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 2 66.67%
Celkem 3 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 2 66.67%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 1 33.33%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 2 66.67%
Vysoké Tatry 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 2 66.67%
Slovensko Slovensko 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2020
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 2
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen 1
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2019

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 23.1.2019
Nejnižší vrchol Malý Javorový (947 m, Moravskoslezské Beskydy), 3.3.2019
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 23.1.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Ostrý (1044 m, Moravskoslezské Beskydy), 2x
Všech vrcholů10
Hlavních vrcholů10
Tisícovek8
Vrcholů P1004
Bodů na Vrcholovce27
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Malý Smrk1174 m35 m
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Tanečnice1084 m78 m
Ostrý1044 m129 m
Javorový vrch1032 m67 m
Kalužný994 m35 m
Malý Javorový947 m23 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Ostrý1044 m129 m
Radhošť1129 m124 m
Tanečnice1084 m78 m
Javorový vrch1032 m67 m
Radegast1106 m41 m
Kalužný994 m35 m
Malý Smrk1174 m35 m
Malý Javorový947 m23 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Ostrý1044 m129 m2
Javorový vrch1032 m67 m2
Malý Javorový947 m23 m2
Lysá hora1324 m769 m1
Smrk1277 m592 m1
Malý Smrk1174 m35 m1
Radhošť1129 m124 m1
Radegast1106 m41 m1
Tanečnice1084 m78 m1
Kalužný994 m35 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 7.69%
Úterý 2 15.38%
Středa 2 15.38%
Čtvrtek 1 7.69%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 7.69%
Neděle 6 46.15%
Celkem 13 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 5 38.46%
Únor 4 30.77%
Březen 1 7.69%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 3 23.08%
Celkem 13 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 10 100.00%
Celkem 10 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 10 100.00%
Celkem 10 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2019
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 3 1
Únor 1 1 2
Březen 1
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec 1 1 1

Statistika v roce 2018

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Veľký Kriváň (1709 m, Malá Fatra), 4.8.2018
Nejnižší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 24.3.2018
Nejprominentnější vrchol Veľký Kriváň (1709 m, Malá Fatra), 4.8.2018
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 3x
Všech vrcholů3
Hlavních vrcholů3
Tisícovek3
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce22
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Veľký Kriváň1709 m958 m
Veľký Rozsutec1610 m425 m
Lysá hora1324 m769 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Veľký Kriváň1709 m958 m
Lysá hora1324 m769 m
Veľký Rozsutec1610 m425 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m3
Veľký Kriváň1709 m958 m1
Veľký Rozsutec1610 m425 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 20.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 20.00%
Sobota 3 60.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 5 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 1 20.00%
Duben 0 0.00%
Květen 1 20.00%
Červen 1 20.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 1 20.00%
Září 1 20.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Malá Fatra 2 66.67%
Moravskoslezské Beskydy 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Slovensko Slovensko 2 66.67%
Česko Česko 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2018
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen 1
Duben
Květen 1
Červen 1
Červenec
Srpen 1
Září 1
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet