Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 5.11.2026 14:51.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 18.1.2025
Nejnižší vrchol Láz (549 m, Rožnovská brázda), 6.4.2025
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 18.1.2025
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Nejsevernější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 18.1.2025
Nejjižnější vrchol Láz (549 m, Rožnovská brázda), 6.4.2025
Nejvýchodnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 18.1.2025
Nejzápadnější vrchol Láz (549 m, Rožnovská brázda), 6.4.2025
Všech vrcholů4
Hlavních vrcholů4
Tisícovek2
Vrcholů P100 2
Bodů na Vrcholovce16
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Velký Javorník918 m366 m
Láz549 m71 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Velký Javorník918 m366 m
Láz549 m71 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m1
Čertův mlýn1206 m61 m1
Velký Javorník918 m366 m1
Láz549 m71 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 1 25.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 25.00%
Neděle 2 50.00%
Celkem 4 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 1 25.00%
Únor 1 25.00%
Březen 0 0.00%
Duben 2 50.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 3 75.00%
Rožnovská brázda 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 4 100.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 4/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1
Únor 1
Březen
Duben 1 1
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2026

Získané plakety

Statistika v roce 2025

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 18.1.2025
Nejnižší vrchol Láz (549 m, Rožnovská brázda), 6.4.2025
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 18.1.2025
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Všech vrcholů4
Hlavních vrcholů4
Tisícovek2
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce16
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Velký Javorník918 m366 m
Láz549 m71 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Velký Javorník918 m366 m
Láz549 m71 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m1
Čertův mlýn1206 m61 m1
Velký Javorník918 m366 m1
Láz549 m71 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 1 25.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 25.00%
Neděle 2 50.00%
Celkem 4 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 1 25.00%
Únor 1 25.00%
Březen 0 0.00%
Duben 2 50.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 3 75.00%
Rožnovská brázda 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 4 100.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2025
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1
Únor 1
Březen
Duben 1 1
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet