Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 2.11.2026 03:53.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 27.12.2023
Nejnižší vrchol Ondřejník (890 m, Podbeskydská pahorkatina), 26.2.2024
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 27.12.2023
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 4x
Nejsevernější vrchol Javorový vrch (1032 m, Moravskoslezské Beskydy), 9.8.2024
Nejjižnější vrchol Radegast (1106 m, Moravskoslezské Beskydy), 22.9.2023
Nejvýchodnější vrchol Javorový vrch (1032 m, Moravskoslezské Beskydy), 9.8.2024
Nejzápadnější vrchol Velký Javorník (918 m, Moravskoslezské Beskydy), 29.6.2024
Všech vrcholů21
Hlavních vrcholů16
Tisícovek15
Vrcholů P100 6
Bodů na Vrcholovce61
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Travný1204 m490 m
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Tanečnice1084 m78 m
Ropice1082 m317 m
Velká Stolová1057 m47 m
Nořičí hora1047 m32 m
Javorový vrch1032 m67 m
Malá Stolová1009 m44 m
Šindelná1003 m29 m
Velký Lipový999 m16 m
Příslop946 m25 m
Velký Javorník918 m366 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Travný1204 m490 m
Velký Javorník918 m366 m
Ropice1082 m317 m
Ondřejník890 m132 m
Radhošť1129 m124 m
Tanečnice1084 m78 m
Javorový vrch1032 m67 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Velká Stolová1057 m47 m
Malá Stolová1009 m44 m
Radegast1106 m41 m
Nořičí hora1047 m32 m
Šindelná1003 m29 m
Příslop946 m25 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m4
Radhošť1129 m124 m2
Radegast1106 m41 m2
Tanečnice1084 m78 m2
Folvark1063 m7 m2
Velká Stolová1057 m47 m2
Nořičí hora1047 m32 m2
Zmrzlý vrch1043 m8 m2
Malá Stolová1009 m44 m2
Čertův mlýn1206 m61 m1
Travný1204 m490 m1
Malý Travný1105 m2 m1
Ropice1082 m317 m1
Zimný1081 m6 m1
Javorový vrch1032 m67 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 3.13%
Úterý 0 0.00%
Středa 1 3.13%
Čtvrtek 1 3.13%
Pátek 16 50.00%
Sobota 11 34.38%
Neděle 2 6.25%
Celkem 32 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 1 3.13%
Březen 7 21.88%
Duben 0 0.00%
Květen 7 21.88%
Červen 1 3.13%
Červenec 0 0.00%
Srpen 5 15.63%
Září 8 25.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 3 9.38%
Celkem 32 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 20 95.24%
Podbeskydská pahorkatina 1 4.76%
Celkem 21 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 21 100.00%
Celkem 21 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 12/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor 1
Březen 3 2 2
Duben
Květen 7
Červen 1
Červenec
Srpen 5
Září 3 5
Říjen
Listopad
Prosinec 1 1 1

Statistika v roce 2024

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 31.3.2024
Nejnižší vrchol Ondřejník (890 m, Podbeskydská pahorkatina), 26.2.2024
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 31.3.2024
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Všech vrcholů21
Hlavních vrcholů16
Tisícovek15
Vrcholů P1006
Bodů na Vrcholovce50
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Travný1204 m490 m
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Tanečnice1084 m78 m
Ropice1082 m317 m
Velká Stolová1057 m47 m
Nořičí hora1047 m32 m
Javorový vrch1032 m67 m
Malá Stolová1009 m44 m
Šindelná1003 m29 m
Velký Lipový999 m16 m
Příslop946 m25 m
Velký Javorník918 m366 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Travný1204 m490 m
Velký Javorník918 m366 m
Ropice1082 m317 m
Ondřejník890 m132 m
Radhošť1129 m124 m
Tanečnice1084 m78 m
Javorový vrch1032 m67 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Velká Stolová1057 m47 m
Malá Stolová1009 m44 m
Radegast1106 m41 m
Nořičí hora1047 m32 m
Šindelná1003 m29 m
Příslop946 m25 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m1
Čertův mlýn1206 m61 m1
Travný1204 m490 m1
Radhošť1129 m124 m1
Radegast1106 m41 m1
Malý Travný1105 m2 m1
Tanečnice1084 m78 m1
Ropice1082 m317 m1
Zimný1081 m6 m1
Folvark1063 m7 m1
Velká Stolová1057 m47 m1
Nořičí hora1047 m32 m1
Zmrzlý vrch1043 m8 m1
Javorový vrch1032 m67 m1
Pustevny1018 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 4.76%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 8 38.10%
Sobota 10 47.62%
Neděle 2 9.52%
Celkem 21 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 1 4.76%
Březen 7 33.33%
Duben 0 0.00%
Květen 7 33.33%
Červen 1 4.76%
Červenec 0 0.00%
Srpen 5 23.81%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 21 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 20 95.24%
Podbeskydská pahorkatina 1 4.76%
Celkem 21 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 21 100.00%
Celkem 21 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2024
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor 1
Březen 3 2 2
Duben
Květen 7
Červen 1
Červenec
Srpen 5
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2023

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 27.12.2023
Nejnižší vrchol Malá Stolová (1009 m, Moravskoslezské Beskydy), 1.9.2023
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 27.12.2023
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 3x
Všech vrcholů9
Hlavních vrcholů7
Tisícovek9
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce11
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Tanečnice1084 m78 m
Velká Stolová1057 m47 m
Nořičí hora1047 m32 m
Malá Stolová1009 m44 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Radhošť1129 m124 m
Tanečnice1084 m78 m
Velká Stolová1057 m47 m
Malá Stolová1009 m44 m
Radegast1106 m41 m
Nořičí hora1047 m32 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m3
Radhošť1129 m124 m1
Radegast1106 m41 m1
Tanečnice1084 m78 m1
Folvark1063 m7 m1
Velká Stolová1057 m47 m1
Nořičí hora1047 m32 m1
Zmrzlý vrch1043 m8 m1
Malá Stolová1009 m44 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 1 9.09%
Čtvrtek 1 9.09%
Pátek 8 72.73%
Sobota 1 9.09%
Neděle 0 0.00%
Celkem 11 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 8 72.73%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 3 27.27%
Celkem 11 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 9 100.00%
Celkem 9 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 9 100.00%
Celkem 9 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2023
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září 3 5
Říjen
Listopad
Prosinec 1 1 1
Sdílet