Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 8.11.2026 13:02.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Šerák (1351 m, Hrubý Jeseník), 9.1.2021
Nejnižší vrchol Velký Javorník (918 m, Moravskoslezské Beskydy), 30.1.2021
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 3.1.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Šerák (1351 m, Hrubý Jeseník), 1x
Nejsevernější vrchol Šerák (1351 m, Hrubý Jeseník), 9.1.2021
Nejjižnější vrchol Pustevny (1018 m, Moravskoslezské Beskydy), 1.1.2021
Nejvýchodnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 3.1.2021
Nejzápadnější vrchol Šerák (1351 m, Hrubý Jeseník), 9.1.2021
Všech vrcholů8
Hlavních vrcholů7
Tisícovek6
Vrcholů P100 4
Bodů na Vrcholovce33
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Šerák1351 m66 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Kněhyně1257 m514 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Tanečnice Z1077 m22 m
Velký Javorník918 m366 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Kněhyně1257 m514 m
Velký Javorník918 m366 m
Šerák1351 m66 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Tanečnice Z1077 m22 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Šerák1351 m66 m1
Lysá hora1324 m769 m1
Smrk1277 m592 m1
Kněhyně1257 m514 m1
Čertův mlýn1206 m61 m1
Tanečnice Z1077 m22 m1
Pustevny1018 m1
Velký Javorník918 m366 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 12.50%
Sobota 6 75.00%
Neděle 1 12.50%
Celkem 8 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 5 62.50%
Únor 3 37.50%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 7 87.50%
Hrubý Jeseník 1 12.50%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 8 100.00%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 6/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 1 1 1
Únor 3
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2026

Získané plakety

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Šerák (1351 m, Hrubý Jeseník), 9.1.2021
Nejnižší vrchol Velký Javorník (918 m, Moravskoslezské Beskydy), 30.1.2021
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 3.1.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Šerák (1351 m, Hrubý Jeseník), 1x
Všech vrcholů8
Hlavních vrcholů7
Tisícovek6
Vrcholů P1004
Bodů na Vrcholovce33
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Šerák1351 m66 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Kněhyně1257 m514 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Tanečnice Z1077 m22 m
Velký Javorník918 m366 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Kněhyně1257 m514 m
Velký Javorník918 m366 m
Šerák1351 m66 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Tanečnice Z1077 m22 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Šerák1351 m66 m1
Lysá hora1324 m769 m1
Smrk1277 m592 m1
Kněhyně1257 m514 m1
Čertův mlýn1206 m61 m1
Tanečnice Z1077 m22 m1
Pustevny1018 m1
Velký Javorník918 m366 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 12.50%
Sobota 6 75.00%
Neděle 1 12.50%
Celkem 8 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 5 62.50%
Únor 3 37.50%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 7 87.50%
Hrubý Jeseník 1 12.50%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 8 100.00%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 1 1 1
Únor 3
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet