Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 6.11.2026 20:02.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Smrk (1277 m, Moravskoslezské Beskydy), 31.8.2020
Nejnižší vrchol Život v korunách stromů (414 m, Moravskoslezské Beskydy), 27.10.2021
Nejprominentnější vrchol Smrk (1277 m, Moravskoslezské Beskydy), 31.8.2020
Nejnavštěvovanější vrchol Smrk (1277 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Nejsevernější vrchol Velká Čantoryje (995 m, Slezské Beskydy), 13.6.2021
Nejjižnější vrchol Radegast (1106 m, Moravskoslezské Beskydy), 9.10.2021
Nejvýchodnější vrchol Velká Čantoryje (995 m, Slezské Beskydy), 13.6.2021
Nejzápadnější vrchol Velký Javorník (918 m, Moravskoslezské Beskydy), 27.10.2021
Všech vrcholů12
Hlavních vrcholů10
Tisícovek9
Vrcholů P100 4
Bodů na Vrcholovce31
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Smrk1277 m592 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Malý Smrk1174 m35 m
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Tanečnice1084 m78 m
Velká Stolová1057 m47 m
Malá Stolová1009 m44 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Velký Javorník918 m366 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Smrk1277 m592 m
Velký Javorník918 m366 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Radhošť1129 m124 m
Tanečnice1084 m78 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Velká Stolová1057 m47 m
Malá Stolová1009 m44 m
Radegast1106 m41 m
Malý Smrk1174 m35 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Smrk1277 m592 m1
Čertův mlýn1206 m61 m1
Malý Smrk1174 m35 m1
Radhošť1129 m124 m1
Radegast1106 m41 m1
Tanečnice1084 m78 m1
Folvark1063 m7 m1
Velká Stolová1057 m47 m1
Malá Stolová1009 m44 m1
Velká Čantoryje995 m310 m1
Velký Javorník918 m366 m1
Život v korunách stromů414 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 16.67%
Úterý 0 0.00%
Středa 2 16.67%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 2 16.67%
Neděle 6 50.00%
Celkem 12 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 5 41.67%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 1 8.33%
Červenec 0 0.00%
Srpen 2 16.67%
Září 0 0.00%
Říjen 4 33.33%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 12 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 11 91.67%
Slezské Beskydy 1 8.33%
Celkem 12 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 12 92.31%
 Polsko 1 7.69%
Celkem 13 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 5/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen 5
Duben
Květen
Červen 1
Červenec
Srpen 2
Září
Říjen 2 2
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2026

Získané plakety

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Radhošť (1129 m, Moravskoslezské Beskydy), 9.10.2021
Nejnižší vrchol Život v korunách stromů (414 m, Moravskoslezské Beskydy), 27.10.2021
Nejprominentnější vrchol Velký Javorník (918 m, Moravskoslezské Beskydy), 27.10.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Radhošť (1129 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Všech vrcholů5
Hlavních vrcholů4
Tisícovek2
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce13
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Velký Javorník918 m366 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Velký Javorník918 m366 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Radhošť1129 m124 m1
Radegast1106 m41 m1
Velká Čantoryje995 m310 m1
Velký Javorník918 m366 m1
Život v korunách stromů414 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 2 40.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 2 40.00%
Neděle 1 20.00%
Celkem 5 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 1 20.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 4 80.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 4 80.00%
Slezské Beskydy 1 20.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 5 83.33%
 Polsko 1 16.67%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen 1
Červenec
Srpen
Září
Říjen 2 2
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2020

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Smrk (1277 m, Moravskoslezské Beskydy), 31.8.2020
Nejnižší vrchol Malá Stolová (1009 m, Moravskoslezské Beskydy), 15.3.2020
Nejprominentnější vrchol Smrk (1277 m, Moravskoslezské Beskydy), 31.8.2020
Nejnavštěvovanější vrchol Smrk (1277 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Všech vrcholů7
Hlavních vrcholů6
Tisícovek7
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce18
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Smrk1277 m592 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Malý Smrk1174 m35 m
Tanečnice1084 m78 m
Velká Stolová1057 m47 m
Malá Stolová1009 m44 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Smrk1277 m592 m
Tanečnice1084 m78 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Velká Stolová1057 m47 m
Malá Stolová1009 m44 m
Malý Smrk1174 m35 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Smrk1277 m592 m1
Čertův mlýn1206 m61 m1
Malý Smrk1174 m35 m1
Tanečnice1084 m78 m1
Folvark1063 m7 m1
Velká Stolová1057 m47 m1
Malá Stolová1009 m44 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 28.57%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 5 71.43%
Celkem 7 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 5 71.43%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 2 28.57%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 7 100.00%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 7 100.00%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2020
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen 5
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 2
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet