Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 31.10.2026 09:12.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Keprník (1423 m, Hrubý Jeseník), 8.7.2023
Nejnižší vrchol Malá Prašivá (707 m, Moravskoslezské Beskydy), 3.7.2022
Nejprominentnější vrchol Smrk (1277 m, Moravskoslezské Beskydy), 14.5.2022
Nejnavštěvovanější vrchol Chata Ostrý (945 m, Moravskoslezské Beskydy), 6x
Nejsevernější vrchol Šerák (1351 m, Hrubý Jeseník), 8.7.2023
Nejjižnější vrchol Minčol (1394 m, Oravská Magura), 31.10.2022
Nejvýchodnější vrchol Kubínska hoľa (1346 m, Oravská Magura), 31.10.2022
Nejzápadnější vrchol Šerák (1351 m, Hrubý Jeseník), 8.7.2023
Všech vrcholů47
Hlavních vrcholů31
Tisícovek25
Vrcholů P100 12
Bodů na Vrcholovce91
Aktivity
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 17 00:00:00 65 km 2,866 m
Celkem1700:00:0065 km2,866 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Keprník1423 m410 m
Minčol1394 m550 m
Romanka1366 m230 m
Šerák1351 m66 m
Kubínska hoľa1346 m38 m
Smrk1277 m592 m
Barania Góra1220 m175 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Bendoszka Wielka 1144 m154 m
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Radegast Z11100 m26 m
Tanečnice1084 m78 m
Ropice1082 m317 m
Svitková1082 m45 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Smrk1277 m592 m
Minčol1394 m550 m
Keprník1423 m410 m
Ropice1082 m317 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Velký Polom1067 m252 m
Romanka1366 m230 m
Vysoká1024 m224 m
Barania Góra1220 m175 m
Bendoszka Wielka 1144 m154 m
Radhošť1129 m124 m
Česlar / Cieślar922 m114 m
Tanečnice1084 m78 m
Javorový vrch1032 m67 m
Šerák1351 m66 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Chata Ostrý945 m6
Čertův mlýn1206 m61 m2
Radhošť1129 m124 m2
Radegast1106 m41 m2
Ropička918 m20 m2
Keprník1423 m410 m1
Minčol1394 m550 m1
Romanka1366 m230 m1
Šerák1351 m66 m1
Kubínska hoľa1346 m38 m1
Kaplica na Hali Lipowskiej1280 m1
Smrk1277 m592 m1
Barania Góra1220 m175 m1
Trzy kopce/Brco1216 m10 m1
Malý Jezerník1209 m9 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 15 26.79%
Úterý 0 0.00%
Středa 1 1.79%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 17 30.36%
Neděle 23 41.07%
Celkem 56 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 14 25.00%
Únor 3 5.36%
Březen 4 7.14%
Duben 0 0.00%
Květen 2 3.57%
Červen 3 5.36%
Červenec 5 8.93%
Srpen 1 1.79%
Září 4 7.14%
Říjen 14 25.00%
Listopad 6 10.71%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 56 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 25 53.19%
Slezské Beskydy 6 12.77%
Beskid Żywiecki 4 8.51%
Oravské Beskydy 4 8.51%
Hrubý Jeseník 3 6.38%
Oravská Magura 2 4.26%
Kysucká vrchovina 2 4.26%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 1 2.13%
Celkem 47 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 33 58.93%
Slovensko Slovensko 12 21.43%
Polsko Polsko 11 19.64%
Celkem 56 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 27/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 8 3 2
Únor 2 1
Březen 1 3
Duben
Květen 2
Červen 2 1
Červenec 1 3 1
Srpen 1
Září 1 1 2
Říjen 2 2 2 1 3 4
Listopad 3 1 2
Prosinec

Statistika v roce 2023

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Keprník (1423 m, Hrubý Jeseník), 8.7.2023
Nejnižší vrchol Pustevny (1018 m, Moravskoslezské Beskydy), 9.1.2023
Nejprominentnější vrchol Keprník (1423 m, Hrubý Jeseník), 8.7.2023
Nejnavštěvovanější vrchol Keprník (1423 m, Hrubý Jeseník), 1x
Všech vrcholů11
Hlavních vrcholů7
Tisícovek9
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce21
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 2 00:00:00 21 km 865 m
Celkem200:00:0021 km865 m
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Keprník1423 m410 m
Šerák1351 m66 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Radegast Z11100 m26 m
Tanečnice Z1077 m22 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Keprník1423 m410 m
Radhošť1129 m124 m
Šerák1351 m66 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Radegast1106 m41 m
Radegast Z11100 m26 m
Tanečnice Z1077 m22 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Keprník1423 m410 m1
Šerák1351 m66 m1
Malý Jezerník1209 m9 m1
Čertův mlýn1206 m61 m1
Radhošť1129 m124 m1
Radegast1106 m41 m1
Radegast Z11100 m26 m1
Radegast Z21099 m12 m1
Tanečnice Z1077 m22 m1
Skalka1037 m4 m1
Pustevny1018 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 8 72.73%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 3 27.27%
Neděle 0 0.00%
Celkem 11 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 8 72.73%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 3 27.27%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 11 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 8 72.73%
Hrubý Jeseník 3 27.27%
Celkem 11 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 11 100.00%
Celkem 11 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2023
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 8
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 3
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2022

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Minčol (1394 m, Oravská Magura), 31.10.2022
Nejnižší vrchol Malá Prašivá (707 m, Moravskoslezské Beskydy), 3.7.2022
Nejprominentnější vrchol Smrk (1277 m, Moravskoslezské Beskydy), 14.5.2022
Nejnavštěvovanější vrchol Chata Ostrý (945 m, Moravskoslezské Beskydy), 6x
Všech vrcholů39
Hlavních vrcholů27
Tisícovek19
Vrcholů P10011
Bodů na Vrcholovce70
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 15 00:00:00 44 km 2,001 m
Celkem1500:00:0044 km2,001 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Minčol1394 m550 m
Romanka1366 m230 m
Kubínska hoľa1346 m38 m
Smrk1277 m592 m
Barania Góra1220 m175 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Bendoszka Wielka 1144 m154 m
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Tanečnice1084 m78 m
Ropice1082 m317 m
Svitková1082 m45 m
Talapkov Beskyd1077 m33 m
Velký Polom1067 m252 m
Javorový vrch1032 m67 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Smrk1277 m592 m
Minčol1394 m550 m
Ropice1082 m317 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Velký Polom1067 m252 m
Romanka1366 m230 m
Vysoká1024 m224 m
Barania Góra1220 m175 m
Bendoszka Wielka 1144 m154 m
Radhošť1129 m124 m
Česlar / Cieślar922 m114 m
Tanečnice1084 m78 m
Javorový vrch1032 m67 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Svitková1082 m45 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Chata Ostrý945 m6
Ropička918 m20 m2
Minčol1394 m550 m1
Romanka1366 m230 m1
Kubínska hoľa1346 m38 m1
Kaplica na Hali Lipowskiej1280 m1
Smrk1277 m592 m1
Barania Góra1220 m175 m1
Trzy kopce/Brco1216 m10 m1
Čertův mlýn1206 m61 m1
Wierch Wisełka1192 m4 m1
Hubertova chata1150 m1
Bendoszka Wielka 1144 m154 m1
Radhošť1129 m124 m1
Radegast1106 m41 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 7 15.56%
Úterý 0 0.00%
Středa 1 2.22%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 14 31.11%
Neděle 23 51.11%
Celkem 45 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 6 13.33%
Únor 3 6.67%
Březen 4 8.89%
Duben 0 0.00%
Květen 2 4.44%
Červen 3 6.67%
Červenec 2 4.44%
Srpen 1 2.22%
Září 4 8.89%
Říjen 14 31.11%
Listopad 6 13.33%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 45 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 20 51.28%
Slezské Beskydy 6 15.38%
Oravské Beskydy 4 10.26%
Beskid Żywiecki 4 10.26%
Kysucká vrchovina 2 5.13%
Oravská Magura 2 5.13%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 1 2.56%
Celkem 39 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 25 52.08%
Slovensko Slovensko 12 25.00%
Polsko Polsko 11 22.92%
Celkem 48 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2022
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 3 2
Únor 2 1
Březen 1 3
Duben
Květen 2
Červen 2 1
Červenec 1 1
Srpen 1
Září 1 1 2
Říjen 2 2 2 1 3 4
Listopad 3 1 2
Prosinec
Sdílet