Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 6.11.2026 21:40.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 2.2.2021
Nejnižší vrchol Ostrý (819 m, Zlatohorská vrchovina), 17.7.2021
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 2.2.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Tanečnice (1084 m, Moravskoslezské Beskydy), 2x
Nejsevernější vrchol Ostrý (819 m, Zlatohorská vrchovina), 17.7.2021
Nejjižnější vrchol Radegast (1106 m, Moravskoslezské Beskydy), 31.5.2021
Nejvýchodnější vrchol Velká Čantoryje (995 m, Slezské Beskydy), 29.1.2021
Nejzápadnější vrchol Ostrý (819 m, Zlatohorská vrchovina), 17.7.2021
Všech vrcholů33
Hlavních vrcholů27
Tisícovek25
Vrcholů P100 10
Bodů na Vrcholovce83
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Kněhyně1257 m514 m
Malchor1220 m16 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Malý Smrk1174 m35 m
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Tanečnice1084 m78 m
Ropice1082 m317 m
Velký Polom1067 m252 m
Malý Polom1061 m126 m
Velká Stolová1057 m47 m
Slavíč1056 m150 m
Nořičí hora1047 m32 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Kněhyně1257 m514 m
Ropice1082 m317 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Velký Polom1067 m252 m
Slavíč1056 m150 m
Ostrý1044 m129 m
Malý Polom1061 m126 m
Radhošť1129 m124 m
Burkův vrch1032 m89 m
Uhorská1032 m82 m
Tanečnice1084 m78 m
Javorový vrch1032 m67 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Tanečnice1084 m78 m2
Lysá hora1324 m769 m1
Smrk1277 m592 m1
Kněhyně1257 m514 m1
Malchor1220 m16 m1
Čertův mlýn1206 m61 m1
Malý Smrk1174 m35 m1
Radhošť1129 m124 m1
Radegast1106 m41 m1
Ropice1082 m317 m1
Velký Polom1067 m252 m1
Folvark1063 m7 m1
Malý Polom1061 m126 m1
Šebestýna1057 m1
Velká Stolová1057 m47 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 7 20.59%
Úterý 2 5.88%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 2.94%
Sobota 15 44.12%
Neděle 9 26.47%
Celkem 34 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 7 20.59%
Únor 11 32.35%
Březen 0 0.00%
Duben 1 2.94%
Květen 5 14.71%
Červen 7 20.59%
Červenec 2 5.88%
Srpen 1 2.94%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 34 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 31 93.94%
Zlatohorská vrchovina 1 3.03%
Slezské Beskydy 1 3.03%
Celkem 33 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 32 84.21%
 Slovensko 5 13.16%
 Polsko 1 2.63%
Celkem 38 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 15/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 2 2 1 1 1
Únor 2 4 3 2
Březen
Duben 1
Květen 5
Červen 7
Červenec 1 1
Srpen 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2026

Získané plakety

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 2.2.2021
Nejnižší vrchol Ostrý (819 m, Zlatohorská vrchovina), 17.7.2021
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 2.2.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Tanečnice (1084 m, Moravskoslezské Beskydy), 2x
Všech vrcholů33
Hlavních vrcholů27
Tisícovek25
Vrcholů P10010
Bodů na Vrcholovce83
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Kněhyně1257 m514 m
Malchor1220 m16 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Malý Smrk1174 m35 m
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Tanečnice1084 m78 m
Ropice1082 m317 m
Velký Polom1067 m252 m
Malý Polom1061 m126 m
Velká Stolová1057 m47 m
Slavíč1056 m150 m
Nořičí hora1047 m32 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Kněhyně1257 m514 m
Ropice1082 m317 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Velký Polom1067 m252 m
Slavíč1056 m150 m
Ostrý1044 m129 m
Malý Polom1061 m126 m
Radhošť1129 m124 m
Burkův vrch1032 m89 m
Uhorská1032 m82 m
Tanečnice1084 m78 m
Javorový vrch1032 m67 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Tanečnice1084 m78 m2
Lysá hora1324 m769 m1
Smrk1277 m592 m1
Kněhyně1257 m514 m1
Malchor1220 m16 m1
Čertův mlýn1206 m61 m1
Malý Smrk1174 m35 m1
Radhošť1129 m124 m1
Radegast1106 m41 m1
Ropice1082 m317 m1
Velký Polom1067 m252 m1
Folvark1063 m7 m1
Malý Polom1061 m126 m1
Šebestýna1057 m1
Velká Stolová1057 m47 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 7 20.59%
Úterý 2 5.88%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 2.94%
Sobota 15 44.12%
Neděle 9 26.47%
Celkem 34 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 7 20.59%
Únor 11 32.35%
Březen 0 0.00%
Duben 1 2.94%
Květen 5 14.71%
Červen 7 20.59%
Červenec 2 5.88%
Srpen 1 2.94%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 34 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 31 93.94%
Zlatohorská vrchovina 1 3.03%
Slezské Beskydy 1 3.03%
Celkem 33 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 32 84.21%
 Slovensko 5 13.16%
 Polsko 1 2.63%
Celkem 38 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 2 2 1 1 1
Únor 2 4 3 2
Březen
Duben 1
Květen 5
Červen 7
Červenec 1 1
Srpen 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet